Kombi servisi

Categories: Teknik

Kombi servisi

Son zamanlarda doğalgazın hayatımıza girmesiyle beraber kombiler birçok evde ısınma, sıcak su ve iklimlendirme gibi birtakım amaçlarla kullanılabilir hale gelmiş olan donanımlı cihazlar olarak yer almaktadır. Özellikle kombilerin kış boyunca kullanılması daha yoğun bir şekilde olmaktadır. Bu nedenle kışa girmeden önce mutlaka bakım konusunda kombiler senelik olarak iki kez bakım yapılması gerekli olan cihazlardır.  Çünkü gazla çalışma sağlaması açısından emniyet için önemli bir ayrıntı olarak yer almaktadır. Her türlü gaz kaçağına ya da birtakım tıkanmalara karşı kombileriniz de oluşabilecek hasarları mutlaka çalıştırmaya başlamadan önce bu bakımının yapılmasını ihmal etmeyin.

Özellikle kış ayından sonra yaz boyunca sadece yakıt veya sıcak su amacıyla kullanılan kombiler birtakım gelişmeler nedeniyle sorunlar yaratabilir. Bu yüzden eğer kombinizde ufak bir arıza dahi hissediyorsanız veya bu arızanın farkına vardığınızda mutlaka geç kalmadan teknik kombi servisi ekibimizi aramanız önem taşımaktadır. Çünkü geç kalınması halinde çok büyük sorunlar yaratabilecek kombiler; özellikle gazla çalışması açısından hassas cihazlardır. Ailenizin ve iş yerlerinizin emniyetini için gerekli olan bu bakımlar mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Profilo kombilerin özellikle bakım ve onarım sonrasında verdiğimiz hizmete bir yıl garanti veriyoruz.  Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin içerisinde parça değişimi gibi bir takım sorunlar oluşabilmesi durumunda mutlaka orijinal parçalarıyla değişim sağlıyoruz. Ayrıca kombinizin ilk günkü performansıyla çalışması; sizin hassas davranarak bakımını mutlaka yaptırmanızdan geçecektir. Bu konuda lütfen daha hassas olun! Her şeyden önce can güvenliğiniz açısından bunun önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz

Kombi servisi konusunda bilgili, usta, yılların deneyimine sahip, uzman teknik ekibimizle sizlere özenle titiz ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Tamir ve bakım konusunda her türlü detayı göz ardı etmeden hareket eden teknik ekibimiz sizlere güler yüzlü ve bilgi veren hizmetiyle çözüm üretmektedir. Bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşarak Profilo kombileriniz ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda bilgi alabilir ve gerektiği zaman tamir ve bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.