Klima Servisi

Categories: Teknik

Klima Servisi

Klimalar yaz kış evlerinizde ısınma ve soğutma ihtiyacımızı karşılayan elektronik eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle hassas olan klimalar sürekli olarak kullanım sonrasında mutlaka bakımı yapılması gereken önemli eşyalar arasında yer alır. Belli bir zaman sonra ortaya çıkmış olan birçok tozlanma veya tıkanma gibi sorunlar klimanın performansını azalmasına neden olabilecektir. Eğer klimanız ısıtmıyor ya da iyi soğutmuyorsa mutlaka filtresinin değişmesi ve yenilenmesi bakım yapılması gereklidir. Bu gibi sorunlarda mutlaka klima servisini arayarak bu hizmeti almanız önem taşımaktadır.

Ayrıca bazı durumlarda klimalarda elektronik aksamı olması nedeniyle bozulmalar ortaya çıkabilir. O nedenle bozulması halinde klimanızın daha zorlanarak çalışmasına neden olacaktır. Bu durumda klimanızı çalıştırmaya devam etmeden mutlaka kontrol ettirmeniz tamir ve bakımını yaptırmanız şarttır. Özellikle altı aylık dönemler içerisinde mutlaka periyodik olarak klima bakımını yaptırmanız klimanızdan daha iyi performansı almanız için önemlidir. Profilo klimalarında en iyi servis imkanını teknik klima servisi olarak sizlere sunuyoruz. Klimalarınızın her türlü soğutma ısıtma problemlerinden tıkanma tozlanma ve arızalanma gibi durumlara kadar servisimize; servis telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Üstelik size sunmuş olduğumuz klima servisimiz içerisinde tamir sonrasında ya da bakım sonrasında bir yıl garanti süresi tanıyoruz. Güvenli ve bilgili teknik servis ekibimizin sunmuş olduğu klima servis bakım ve tamir işlemleri sonrasında sizlere en iyi çözümü getirir.  Hassas elektronik eşyalardan olan klimalar mutlaka gerçek anlamda iyi bir servis hizmetine gerek duyacak şekilde araştırılarak hareket edilmelidir. Özellikle Profilo klimaların orijinal parçalarını sizlere sunan ve bu şekilde hizmet veren klima servisi ekiplerine itibar gösteriniz.

Klimalarınızın modeli ve enerji sistemine göre uygun bir çalışma performansı sağlaması açısından mutlaka periyodik bakımları sene içerisinde iki kez yapılmalıdır. Teknik servis ekibi olarak sizlere tamir işlerinden sonra bakım hizmetini de yerine getirerek kullanmanız açısından daha sağlıklı bir çözüm sunuyoruz. Bizlere telefonumuzdan ulaşarak klimalarınızda yaşamış olduğunuz her türlü sorun için arayıp bilgi alabilir ve gerektiğinde tamir ve bakım işleminden faydalanabilirsiniz.