Kestel Profilo Servisi

Categories: Teknik

Kestel Profilo Servisi

Bursa, Kestel Profilo servisi olarak değerli Kestel ilçe sakinlerine teknik servis hizmeti sunmak üzere ilçenizdeyiz. Profilo küçük ev aletleri, beyaz eşya, kombi, klima, buzdolabı gibi birçok ürün için gerekli olan bakım, onarım, tamir işlemlerini özenli ve titizlikle sizlere sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca deneyimli kadromuz ile bu hizmet sunduğumuz Profilo marka ürünleriniz için her türlü oluşabilecek sorunlar da tamir ve bakım hizmeti tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz tamir ve bakım sonrasında bir yıl garanti süresi ile sizlere bu güvenceyi veriyoruz.

Öncelikle evlerde kullanılan çamaşır ve bulaşık makinesi gibi suyla çalışan beyaz eşyalar kısa sürede şehir şebekesinin kireçli sularından dolayı tıkanma, bozulma, su akıtma gibi birtakım problemler yaşatabilir. Üstelik çamaşır  ve bulaşık makinelerinde yıkama konusunda problem çıkıyorsa mutlaka kireç kontrolü yaptırmak üzere Kestel Profilo servisine ulaşmalısınız. Çünkü kirecin zaman içerisinde çok daha yoğun bir şekilde kalınlaşması makinenizin kaybına neden olacaktır. Bu yüzden küçük arızalarda dahi mutlaka teknik servis hizmetimizden yararlanmalısınız.

Kestel ilçesinde sizlere sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetimizin servis telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ulaştıktan sonra evinize gelerek yerinde bir tamir ve bakım hizmeti uygulanmaktadır. Bilgili, deneyimli ve usta teknik servis ekibimizle sizlere garantili ve kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Güler yüzlü deneyimli ve bilgi sahibi olan teknik ekibimiz ile her türlü Profilo marka ürünlerle ilgili olan tamir sorunları ve bakım sorunlarına çözmek üzere hızlı bir servis hizmeti gösterir. Çözüm odaklı olarak çalışan firmamız sizlere Profilo beyaz eşyalar, ev aletleri, klima ve kombi gibi kullandığınız ve zamanla aşınabilecek ve bozulmalara neden olabilecek durumlardan dolayı servis önemli bir uygulamadır.

Önemli olan sizlerin memnuniyeti ve kullandığınız ev eşyalarınızın aynı performansla çalışmasını geri kazandırmayı sağlamaktır. Bu amaçla hareket eden Kestel Profilo servisi sizlere her daim hizmete hazırdır. Kestel servisi Profilo ürünleriyle ilgili sunmuş olduğunuz teknik hizmetimiz maliyeti açısından sizlere yüksek oranlarda bir uygulama oluşturmaz. Uygun ve gerekli olan parçanın orijinal değişimi güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

  • Ahmetvefikpaşa Mahallesi
  • Ahmetvefikpaşa OSB Mahallesi
  • Barakfakıh Mahallesi
  • Esentepe Mahallesi
  • Kale Mahallesi
  • Serme Mahallesi
  • Vanimehmet Mahallesi
  • Yeni Mahallesi