Görükle Profilo Servisi

Categories: Teknik

Görükle Profilo Servisi

Bursa da artık siz değerli Görükle ilçesi sakinlerine hizmet vermek üzere Görükle Profilo servisimizi hizmetinize sunuyoruz. Bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir, her türlü beyaz eşya, kombi, klima, küçük ev aletleri ve elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü tamir, onarım ve bakım hizmeti için yardım talep edebilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla evlerinizde hizmet sunuyoruz. Üstelik kullanmış olduğumuz yedek parçalar Profilo’nun orijinal yedek parçalarıdır. Bu açıdan sizlere sunmuş olduğumuz tamir, bakım ve onarım hizmetlerimizde bir yıl garanti sözünü de beraberinde veriyoruz. Bir yıl boyunca yaşamış olacağınız herhangi bir sıkıntı sonrasında ücretsiz olarak bakım, onarım ve tamir işlemi yapılmaktadır.

Kullanmış olduğunuz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi özellikle suyla çalışan ev aletlerinde sık olarak karşılaşılan kireç sorunu yüzünden bazı bozulmalarla  karşılaşılabilmektedir. Bu nedenle çamaşır veya bulaşık makinesi oluşabilecek kötü yıkamalar sonrasında mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Bu durum makinenizin kireçlendiği anlamına gelmesi açısından önem taşımaktadır. Arızanın daha yüksek boyutlara çıkmaması için başlangıçta önlem almak makinenizin ömrünü uzatacaktır. Görükle Profilo servisi hızlı ve güvenilir servis anlayışı ile sunmuş olduğu her türlü bakım, onarım ve tamir işleri için çözüm odaklı ve gerekli olan tüm yedek parçaları orijinal Profilo yedek parçaları ile kullanarak monte edilmektedir. Ayrıca yeni ürün aldığınız takdirde Profilo ile ilgili sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaşır.

Profilo marka ürünlerinizden daha iyi performans almak için mutlaka zamanında basit bir arıza dahi olsa önlem almak önem taşımaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca  kullanma imkanı bulabilmeniz için bu önemli bir ayrıntıdır.  Özellikle Profilo marka kombiler ve klimalar  yıllık olarak periyodik bakımlar isteyen önemli  cihazlardır. Kombiler gazla çalışmasından ötürü can güvenliği açısından ihmale gelmeyecek sonuçlar doğurmaması için dikkat edilmelidir. Bu yüzden kışa girerken mutlaka kombilerinize bakım yaptırmalısınız. Ayrıca klimalarınızda oldukça pahalı olan ürünler olması ve soluduğumuz havayı etkilediğinden dolayı bakım yapılması şart olan cihazlar arasında yer alır. Profilo marka ürünler için gerekli olan her türlü bakım, tamir gibi hizmetler için bizlere ulaşmanız yeterlidir.