Fırın Ocak Servisi

Categories: Teknik

Fırın Ocak Servisi

Fırın ve ocaklar özellikle mutfaklarda en önemli yeri tutan ve yemek için kullanılan cihazlardır. Tek ocak, fırın ve birleşik olarak fırınlı ocak şeklinde birçok çeşide sahip olan bu mutfak ürünleri ürekli olarak kullanılan ürünlerdir.  Bunun yanı sıra fırınlı ocak olarak da birçok model bulunur. Genelde aktif bir şekilde mutfakta en çok kullanılan ve ev hanımlarının yemek yapması için gerekli olan bu cihazlar önemli bir yer tutar. Uzun süre kullanılması sonrasında ocaklarda oluşabilecek bazı tıkanmalar, gaz çıkışını sağlamada sorun yaratabilir. Böyle durumlarda daha az yanacak ve islenme yapacaktır. Ayrıca fırınlarda da elektrik arızası nedeniyle ya da rezistans da oluşan paslanma gibi bir bazı durumlardan dolayı bozulmalar oluşabilir.

Fırın ve ocaklarında ortaya çıkabilecek olan arızalar sonrasında mutlaka bir teknik servisten yardım almalısınız. Özellikle mutfaklar için gerekli olan ve bozulması halinde sıkıntı yaratabilecek bu cihazlar basit bir arıza dahi olsa mutlaka tamir edilmesi gereklidir. Özellikle ocaklarda; gazla çalışması nedeniyle sorun oluşması can güvenliği açısından sıkıntı yaratabilir. Son zamanlarda ortaya çıkan yeni modellerde akıllı fırın olarak adlandırılan fırınlarda elektronik aksamlarında herhangi bir sorun olması dahilinde çalışması imkansız hale gelir. Böyle durumlarda mutlaka akıllı fırınlarınızın tamiri için bu işi bilen ehli ellere bırakmanız önem taşımaktadır.

Profilo ocak fırın gibi cihazlarınız için yaşamış olduğunuz tüm sorunlar nedeniyle teknik servis hizmetimiz ile ulaşabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz fırın ocak servisi hizmeti ile herhangi bir arıza olması halinde servis telefon numarasına ulaşmanız yeterlidir. Sizlere hızlı ve yerinde servis imkanı sunduğumuz tamir ve bakım hizmetimiz bir yıl garanti verilerek yapılmaktadır. Özellikle konusunda bilgili, uzman ve  deneyimli teknik servis ekibimizle hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamıza her türlü fırın ocak tamiri için başvurabilirsiniz. Özellikle Profilo markalı fırın ve ocaklar parça değişimi gerektiği zaman orijinal parçalarıyla değişim sağlanmaktadır. Bu nedenle güvenli bir şekilde aynı performansla çalışması mümkün olacaktır.