Emek Profilo servisi

Categories: Teknik

Emek Profilo Servisi

Bursa, Emek ilçesi sakinleri için artık Emek Profilo servisi hizmete girmiştir. Teknik Profilo servisi olarak size sunmuş olduğumuz hizmetimiz içerisinde beyaz eşya kombi klima küçük ev aletleri ve elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü sorununuzda sizlere tamir, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli ve güven anlayışı ile hareket ettiğimiz servis hizmetinizde deneyimli bilgili ve Profilo ürünleri hakkında yeterli donanıma sahip olan uzman teknik bir kadroyla hizmet sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ve güveni bir yıl garantiyi sunmakla tescillenmektedir. Her türlü Profilo marka ürünler ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz sorunlar için bizlere ulaşabilirsiniz. Servis telefonlarından ulaştığınız anda bizlerden bilgi alabilir ve gerekli durumlar içinde hizmetimizin size ulaşmasını talep edebilirsiniz. Profilo marka ürünler oldukça kaliteli olmasının yanı sıra tamir edilirken mutlaka dikkat edilmesi ve bilgi dahilinde tamir, bakım ve onarım işlerinin yapılması gereklidir. Bu yüzden sizlere sunduğumuz hizmet içerisinde Profilo marka ürünün her türlü teknik bilgisine sahip bir ekiple yola çıktık. Sizlere bu servis anlayışı ile hizmet ederek gerekli olan tüm bakım ve onarım hizmetlerini kaliteli ve güler yüzlü hizmet ekibimizde yerine getiriyoruz.

Özellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri ile ilgili sık olarak yaşayabileceğiniz kireçlenme sorunu şebeke suyunun çok yüksek orandaki kireç taşıması nedeniyle sık sık karşımıza çıkar. Genelde kireçlenme olması halinde çamaşır ve bulaşıklar iyi yıkanmaz.  Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde mutlaka ihmal etmeden erken bir şekilde önlem almanız makinenizin ömrü için önemli olmaktadır. Çünkü uzun süre aynı şekilde kullanmaya devam ettiğiniz sürece makinenizi kaybetmeye kadar götürebilmektedir. Profilo marka ürünler için gerekli durumlarda değişim sağladığımız orijinal yedek parçaları uyguluyoruz. Çünkü kullanılan ürünün markasını göre orijinal yedek parçanın kullanılması o ürünün daha sağlıklı olarak çalışma performansı göstermesine neden olacaktır. Emek Profilo servisi olarak ilçemizde faaliyet göstermiş olduğunuz Profilo marka ürünlerin tamir ve bakım işlerinin yanı sıra ayrıca montaj imkanını da sizlere sunuyoruz. Herhangi yeni bir ürün almanız halinde yak da taşınma sonrasında gerekli duymuş olduğunuz kurulum hizmetini sizler için sağlıyoruz.