Çamaşır Makinesi Servisi

Categories: Teknik

Çamaşır makinesi servisi 

Bursa, Ev hanımlarının vazgeçilmezi ve en önemli ihtiyaçlarından birisi olan beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makineleri basit bir arıza çıkarması sonrasında bile kirlilerin birikmesine ve ev halkının rahatsız olmasına neden olabilmektedir. Özellikle çamaşır makinesi bir evin en önemli ihtiyaçlarından birisidir. Üstelik kalabalık aileler de çoluk çocuk sahibi olan kişiler tarafından sürekli olarak kullanılan bir beyaz eşyadır.  Su ile çalışması nedeniyle şebeke suyunda bulunan kirecin etkisinin çok olması; bu nedenle sık olarak arızalanmasına tıkanmasına kireç nedeniyle tambur gibi bir takım aksamlarının bozulmasına yol açabilmektedir. Ayrıca kireçlenme nedeniyle belli bir süre sonra Çamaşır makinelerinde yıkama performansı da düşmektedir. Eğer makinenizde çok fazla ses varsa ve çamaşırlarınız çok fazla temizlenmiyorsa mutlaka kireç kontrolü için bir bakım servisine müracaat etmeniz gereklidir.

Genelde hızlı bir şekilde biriken kireçler makinenizi tıkayarak çalışma performansını etkilemektedir. Çamaşır makinesi servisi hizmetimiz sizlere kaliteli ve titizlikle sunulmaktadır. Makinenizde oluşabilecek her türlü sorunun giderilmesi ve en kolay çözüm üretilmesi için sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bilgili ve deneyimli uzman ekibimiz sizlere çamaşır makinesi tamiratında en gerekli hassasiyeti göstermektedir. Çamaşır makinesi tamiri hizmeti sonrasında sizlere bir yıl garanti de sunuyoruz. Çalışır durumda olan makinelerinizde sorun yaşadığınız an da bizlere servis telefon numaralarından ulaşabilir ve bakım için çağırabilirsiniz. Evinizde servis hizmeti sunduğumuz tamir ve bakım onarım hizmeti gerekli olması durumunda parça değişimi ile de yapılabilmektedir. Orijinal yedek parçalarıyla değişim sağlanan Profilo çamaşır makinelerinin ilk günkü gibi aynı performans da çalışması için çözüm üretiyoruz.

Özellikle çamaşır makinelerinin tambur, su tankı, ısıtma ve boru gibi aksamları kireçlenmeden dolayı tıkanma gibi bir takım sorunlar oluşturabilir. Makinenizin çalışırken su akıtmasına ayrıca ön kısımda yer alan lastiklerin eskimesi nedeniyle de su akmasını etken olabilmektedir. Bunun yanı sıra elektronik aksamda da sorunlar oluşabilen çamaşır makinelerinin teknik servis hizmeti ile sizlere en küçük arıza da dahil yardımcı olacağımızı unutmayın!

Bizlere telefon ederek bilgi alabilir ve çamaşır makinenize ilgili yaşadığınız sorunlar için hizmetimizden faydalanabilirsiniz.